Сирне асорті з прошутто крудо

Cheese Platter whith Prosciutto Crudo

Як зробити романтичний вечір незабутнім і атмосферним? Відправитися в автентичний ресторан Кардинал і перенестися на Апеннінський півострів, де ласкаве сонце наповнює келихи ароматними винами, а кулінарні традиції мають віковою історією.

Традиційна італійська закуска – сирна тарілка. Вона супроводжує дружні посиденьки і романтичні побачення, сімейні вечері і ділові обіди. Асорті з різноманітних сортів сиру подаються на плоскому блюді або дошці з дерева.

Італійський ресторан дотримується правил оформлення сирної тарілки і пропонує відвідувачам поступово зануритися у вир яскравого смаку. Сири розкладаються за годинниковою стрілкою від делікатних до насичених сортів. 

Палітра сирного асорті охоплює італійські сири в асортименті.

дея створення сирного асорті належить аж ніяк не французам, вони отримали технології сироваріння від римлян. Так, італійська сирна традиція стала частиною світової кухні. Сьогодні різноманітність сирів налічує понад 400 видів.

Оригінальність страви для романтичної вечері створює додаток від шеф-кухаря – «Прошутто крудо». Цей традиційний італійський делікатес гармонійно поєднується своїм тонким смаком з сирами.

«Прошутто» відомо в Італії з часів Римської імперії. «Крудо» – сировялений окіст, яка не піддається термічній обробці і виробляється за старовинними рецептурами: м'ясо зріє від 2 місяців до 2 років. Витримка «Прошутто» цінується, як і винна. М'ясо нарізають прозорими скибочками, така нарізка дозволяє оцінити благородний смак.

Ресторани Ужгорода поповнилися місцем, в якому можна спробувати справжню Італію.